Informace > Pro návštěvníky

KDY

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 13. 8. a končí v ranních hodinách v neděli 14. 8.2021


CENY LÍSTKŮ

Ceny a všechny možnosti naleznete zde: http://bit.ly/rs20vstupenky

Děti do 5 let zdarma Děti do 150 cm za 250 Kč Osoby ZTP 250 Kč + doprovod 250 Kč


AREÁL

Otevírací doba areálu

Pátek: 15:00 – 03:00
Sobota: 10:30 – 03:00

Otevírací doba areálu je v tuto chvíli orientační

Platby v areálu**

Jako každý rok ani letos nebude možné v areálu platit penězi. Jedinou možností platby je naše festivalová měna „Sorryjako“, kterou si zakoupíte v okénku přímo v areálu festivalu. Platby za žetony jsou možné pouze v hotovosti.


STANOVÁNÍ

Pro tento rok si můžete předplatit místo nebo stan v našem hlídaném stanovém městečku. Vybrat můžete z těchto možností:

1. Sektor 2. – vlastní stan pro 3–4os – 850 Kč
2. Sektor 2. – vlastní stan pro 5–8os – 1500 Kč
3. Sektor 3. VIP – půjčený stan pro 2–3os – 1 000 Kč
4. Sektor 3. VIP – půjčený stan pro 3–4os – 1 250 Kč
5. Sektor 3. VIP – půjčený stan pro 8–10os – 2 500 Kč

Objednat si můžete buďto přímo i se vstupenkou přes náš objednávkový formulář: http://vstupenky.rockovyslunovrat.cz/

Nebo nám jednoduše napište na info@rockovrat.cz o jakou z výše uvedených variant máte zájem.

Co vlastně jednotlivé sektory zahrnují?
Sektor 1 – nehlídané stanování v okolí areálu, toalety a voda na mytí
Sektor 2 – placené, hlídané, vlastní stan, oplocené s toaletami a vodou na mytí
Sektor 3 VIP – placené, hlídané, připravený stan včetně pozornosti ve formě poukazu na jídlo a láhev vody na osobu


COVID

vstup do areálu festivalu, se řídí posledními nařízeními vlády ČR.

Při příchodu musí každý návštěvník prokázat splnění jedné z následujících podmínek pro vstup:
- doložit negativní PCR test starý nejvýše 7 dní
- doložit negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
- prokázat aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dnů

Po celou dobu konání festivalu bude možné navštívit naše testovací místo před vstupem do areálu, kde vám antigenní test provede odborný personál.

HYGIENA

SPRCHY

Sprchy budou připraveny v prostorách Lidového domu v Řevnicích naproti Coop jednotě. Částku 50 kč za sprchování zaplatíte přímo v prostorách Lidového domu.

TOALETY

V areálu bude k dispozici dostatečný počet mobilních WC, které jsou pravidelně čištěny. Mobilní toalety budou rovnoměrně rozmístněny po areálu festivalu a ve stanovém městečku. Ve spodní části areálu se nacházejí i toalety keramické. Vzhledem k tomu, že čištění toalet probíhá postupně, pokud budou některé toalety znečištěny, zkuste toalety na jiném místě festivalu. Toaletní papír bude průběžně doplňován, pro každý případ ale doporučujeme i vlastní zásobu.

MYCÍ ŽLABY

Ve stanovém městečku a v areálu festivalu budou k dispozici mycí žlaby s pitnou nebo užitkovou vodou (vždy bude označeno, o jakou vodu se jedná). Mycí žlaby jsou zásobovány z mobilních nádrží. Čas od času se stane, že v případě prázdné cisterny bude potřeba ji opět naplnit. V tomto případě prosím použijte nádrž na jiném místě areálu.

ODPADKOVÉ KOŠE A KONTEJNERY

V areálu bude dostatečný počet odpadkových košů. Letos jsme byli již podruhé zařazeni do programu ČISTÝ FESTIVAL a v rámci tohoto projektu prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali na čistotu, pomáhali třídit odpad a zmenšovat tak ekologickou stopu festivalu. Mimo areál budou k dispozici odpadkové pytle, které jsou vám k dispozici.


LOKALITA

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Větší prostor, více chill zón, nová hlavní stage! Krásné prostředí lesa si letos užijete naplno díky mnoha kouzelným zákoutím, která pro vás chystáme! V areálu Lesního divadla v Řevnicích letos bude vedlejší stage a ta hlavní se přesune na přilehlou louku, kde bude na řádení v kotli mnohem víc prostoru.


DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Je možné zaparkovat v centru města, nejlepší možnost je u nádraží, kde je největší parkoviště, případně pod obchodním domem COOP, kde je velké parkoviště. Dále už jen v ulicích města. V blízkém okolí areálu to bohužel možné není.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


MERCHANDISE STÁNEK

V merch stánku bude možnost zakoupit oblečení festivalové značky Rockový Slunovrat, ale také merch vaší oblíbené kapely. Také zde získáte veškeré aktuální informace o programu. Merch stánek bude též fungovat jako pobočka ztrát a nálezů a současně jako šatna/úschovna. Nakonec si zde budete moct pořídit levnou balenou pitnou vodu a další drobnosti.

ÚSCHOVNA

Úschovna bude umístěna v areálu a to rovněž v merch stánku a bude k dispozici v pátek od 15:00 do 01:00 a v sobotu od 13:00 do 01:00. V každém případě doporučujeme vyrazit na festival jen s tím nejnutnějším.

Služby a ceny úschovny:

  • úschovna pro drobné věci, jako třeba batohy: 60 Kč
  • dobíjení telefonu je možné s poplatkem 40 Kč, ale je nutné mít vlastní nabíječku

ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztráty a nálezy bude shromažďovat opět merch stánek. Věci, které na festivalu zůstanou po skončení akce, stejně jako každý rok vypíšeme na webových stránkách festivalu a na oficiálním facebookovém profilu a jejich majitelé se o ně budou moci přihlásit.


POŘADATELSKÁ SLUŽBA

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA

Bezpečnost v areálu zajišťuje služba security, která se snaží zajišťovat hladký průběh celé akce a zamezit zbytečným komplikacím. Snažíme se dohlížet na to, aby byla bezpečnostní služba vstřícná, a o vstřícnost k ní prosíme i návštěvníky.

PRVNÍ POMOC

Na festivalu bude permanentně přítomná zdravotnická služba. V areálu bude též umístěn zdravotnický stan. V případě nouze můžete též kontaktovat členy pořadatelské služby. V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické služby volejte 155 či 112.

JÍDLO/PITÍ

V areálu se nachází dostatek stánků s občerstvením a jako každý rok bude i letos naší snahou, aby byl výběr rozmanitý a kvalitní. Do areálu není možné vnášet vlastní jídlo a pití (kromě pitné vody v 0,5 l PET lahvi).


HLADKÝ PRŮBĚH

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy! Do areálu nevnášejte žádné jídlo ani pití, povoleny budou pouze vody do 0.5l.


ZVÍŘATA V AREÁLU

Své domácí mazlíčky nechte prosím doma. A to i kdyby byli na festivaly zvyklí. Určitě pro ně vymyslíte hned na další víkend nějaký pořádný pet-friendly výlet, třeba do krásných brdských lesů, které můžete i během Rockového Slunovratu prozkoumat.


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu