Informace > Pro návštěvníky

Kdy

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 1.6. a končí v ranních hodinách v neděli 3.6.2018


Za kolik

Lístek stojí v předprodeji 490,– Kč. Doporučujeme zakoupit včas, kapacita areálu bude omezená. Pokud budou vstupenky k dispozici i na místě, jejich cenu se dozvíte zde i na našich sociálních sítích. Zvýhodněné vstupné pro ZTP a děti do 150 cm: 250,– Kč na místě.


Platby v areálu

Zavedení EET se dotkne i našeho festivalu. Abychom co nejvíce usnadnili práci stánkařům a zkrátili čekání ve frontách, bude se v celém areálu platit jednotnou měnou „sorryjako.“ Žetony budou k dispozici v hodnotě 30,– Kč, 10,– Kč a 5,– Kč. Budou se prodávat na čtyřech místech, která budou rozmístěná po celém areálu. Pokud vám na konci festivalu nějaké žetony zbydou, vrátíme vám za ně peníze.

Kde budu spát, mýt se a kam dám věci?

V okolí areálu vyroste stanové městečko, které bude osvětlené a bude nepřetržitě hlídané security službou. Všude platí přísný zákaz rozdělávání ohňů! Letos bude také možnost připlatit si za VIP stany v oploceném areálu, podrobnosti a ceny zveřejníme brzy. K dispozici budou kamenné sprchy a dostatečný počet mobilních i pevných toalet. Své osobní věci a menší tašky budete mít možnost uložit za poplatek v úschovně. Cennosti ale doporučujeme nechat doma. Areál se uzavře v sobotu ve 4.00 a znovu se otevře dopoledne, dle line-upu. Otevřený bude stánek se snídaní.


Lokalita

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Větší prostor, více chill zón, nová hlavní stage! Krásné prostředí lesa si letos užijete naplno díky mnoha kouzelným zákoutím, která pro vás chystáme! V areálu Lesního divadla v Řevnicích letos bude vedlejší stage a ta hlavní se přesune na přilehlou louku, kde bude na řádení v kotli mnohem víc prostoru.


Dopravní spojení

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Pokud budete cestovat na náš festival autem, prosíme vás, abyste váš vůz nechali v ulicích města. Pro návštěvníky festivalu není vyhrazené žádné parkoviště, protože v jeho okolí na něj není prostor.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


Hladký průběh

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy! Do areálu nevnášejte žádné jídlo ani pití, povoleny budou pouze vody do 0.5l.

Můžu vzít pejska nebo jiné zvířectvo?

Své domácí mazlíčky nechte prosím doma. A to i kdyby byli na festivaly zvyklí. Určitě pro ně vymyslíte hned na další víkend nějaký pořádný pet-friendly výlet, třeba do krásných brdských lesů, které můžete i během Rockového Slunovratu prozkoumat.


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu