Elektrizující rocková smršť Royal Republic míří na Rockový Slunovrat!

8.1.2019

Máme ohromnou radost, že vám na RS 2019 jako headliner zahraje kapela takového formátu!
Royal Republic se dali dohromady v roce 2007 ve švédském Malmö a z lokální klubovky jsou dnes hvězdami hlavních stagí.

Mikrofon obstarává charismatický Adam Grahn, málokteré fanynce se při pohledu na něj nepodlomí kolena! Na basu hraje Jonal Almén, kytarové riffy má na starost Hannes Irengård a za bicí soupravou exceluje Per Andreasson. Royal Republic u nás poprvé vystoupili před sedmi lety ve strahovské Sedmičce a naposledy jste na ně mohli zapařit na letošních Mighty Sounds, kde byli právem za hlavní hvězdy večera.

Hoši na sebe v roce 2010 upozornili debutem We are the Royal, který obsahuje pecky jako Tommy Gun nebo Underwear. O dva roky později, kdy na svět přišla druhá deska Save the Nation, je už díky úspěšnému debutu znala celá Evropa a pánové začali vévodit předním evropským festivalům. Třetím albem Weekend Man z roku 2016 si svoji pozici upevnili. Nebojí se ani experimentování. V roce 2014 se vydali cestou alternativy a spolu se support kapelou The Nosebreakers svoje největší hity oděli do nevšedního country hávu.

No a zbrusu nové album, které chlapci v těchto dnech nahrávají, a kvůli němuž dokonce i posunuli evropskou tour, má vyjít v dubnu. A Rockový Slunovrat bude vlastně jednou z prvních příležitostí, jak se s novými vypalovačkami seznámit naživo.

Lístky na celý festival seženete v první vlně za 490 Kč zde na stránkách.

Zpět na novinky