První den za námi! Zářili Skyline, Dub FX i Mig 21

2.6.2018

Ráno jako malované, slunko zářilo, po výšlapu do kopce k Lesnímu divadlu časně přícházející vedrem sotva popadali dech. Úlevu pro vyčerpané poutníky přinesla průtž mračen, jakou Řevnice dlouho nepamatují. Ještě za lehkého deštíku program na Březňák Stage zahájili vynikajícím pohodovým koncertem indie-rockoví I Love You Honey Bunny. Po nich zahráli poberounští domorodci Lety Mimo, na Rádio Beat Stage v lese mezitím pomalu ale jistě se zaplňující hlediště bavili Klika a GATE. První kapely jako mávnutím kouzelného proutku odehnaly déšť, mračna se rozestoupila a zbytek dne už si fanoušci užívali v hřejivých slunečních paprscích.

Skywalker nadchli strhujícím koncertem hlavně příznivce tvrdších žánrů, Fast Food Orchestra pak předvedli pro ně tradiční energické vystoupení, kterým návštěvníky Rockového Slunvoratu roztančili už poněkolikáte. Electroswingoví Timudej zajistili chytlavé a pozitivní energií sršící pokračování na Rádio Beat Stage, kde už hráli pro slušně našlapaný kotel!

Když pak nastoupili v naší domovině milovaní Mig21 s charismatickým a vždy okouzlujícím Jirkou Macháčkem v čele a dali svoje nejznámější pecky jako Chci ti říct, Snadné je žít, Kalhotky, Hurá nebo Svoboda, dav hlasitě zpíval a kapelu odměňoval hlasitým jásotem.

Skyline lesní atmosféra Rádio Beat Stage neuvěřitelně sedla a stejně jako před lety na Rockovém Slunovratu i tentokrát potvrdili, že velkolepé show prostě umí!

Vrcholem večera byl australský hudební mág DubFX, který statečně čelil časovému posunu, a i když by se měl místo koncertu spíš probouzet a pochutnávat si na dobré snídani, zářil už v zákulisí nadšením a bylo jasné, že se svého dalšího vystoupení v Česku nemůže dočkat!

Spustil smršť dokonalých beatů v rytmech dubu a postaral se o velkolepé završení pátečního programu Rockového Slunovratu!

Tři afterparty, které ovládli Malalata, Akvamen & Forrest Pine a Masto Crew jeli až do ranních hodin! Děkujeme kapelám za strhující show a hlavně všem fanouškům za skvělou pohodovou atmosféru a těšíme se, co přinese sobota!

Pub Animals na úvod programu vymění z osobních důvodů jednoho z členů kapely skvělí Pilot Season. Zahrají také TiNG, Pipes And Pints, Paddy And The Rats, Dubioza Kolektiv, Russkaja a spousta dalších!

Zpět na novinky